Системне адміністрування серверів

  1. Головна
  2. Системне адміністрування серверів

Системне адміністрування серверів

Послуга з системного адміністрування серверів та мереж від DUXIT GROUP — це комплексний процес управління та підтримки Вашої IT-інфраструктури. Його ціль полягає в забезпеченні надійної та ефективної роботи серверів, оптимізації ресурсів, забезпеченні безпеки та відповідності нормативам.

Професійна підтримка серверів та мереж допомагає забезпечити стабільність, безпеку та продуктивність серверної інфраструктури, дозволяючи Вам зосередитися на стратегічних бізнес-цілях та розвитку компанії.

Наші фахівці — висококваліфіковані експерти в галузі системного адміністрування та ІТ-підтримки. Вони мають глибокий технічний досвід та експертизу в роботі з різноманітними операційними системами, серверними технологіями, безпекою даних та мережевими рішеннями.

Замовте міні-аудит ІТ-інфраструктури Вашої компанії та ми запропонуємо максимально вигідні умови її обслуговування

Заповніть форму та фахівець нашої компанії зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Fill out this field
Fill out this field

Що мається на увазі під віддаленим адмініструванням:

Первинна конфігурація та запуск сервера

Первинна конфігурація та запуск сервера, встановлення ПЗ, налаштування, тестування та здача в експлуатацію.

Цілодобове спостереження у режимі 24/7

Цілодобове віддалене спостереження за сервером у режимі 24/7 штатом системних адміністраторів. Швидке вирішення нештатних ситуацій, що виникають.

Переконфігурація за потребою

Переконфігурація за потребою, додавання нових користувачів, налаштування та доналаштування сервісів, тощо.

Діагностика та профілактичні роботи

Діагностика за графіком, тестування та пошук несправностей, профілактичні роботи.

Внутрішня та зовнішня інформаційна безпека

Забезпечення внутрішньої та зовнішньої інформаційної безпеки, встановлення та налаштування антивірусного, антирекламного, антихакерського програмного забезпечення.

Лінія телефонних консультацій

Надання доступу до телефонних консультацій для кожного співробітника обслуговуючої організації.

Послуга віддаленого адміністрування вашого сервера — це штат із кількох адміністраторів, що працюють у режимі 24/7, при сумі оплати як за одного, що працює 40 годин на тиждень

Переваги віддаленого адміністрування

Безумовні переваги послуги віддаленого адміністрування компанії Duxit

Одна зарплата — кілька фахівців

Сума контракту, як правило, дорівнює і навіть нижча за середню заробітну плату одного адміна. Але при цьому на Вас працюватиме цілий штат кваліфікованих системних адміністраторів, за плечима яких роки досвіду та тисячі успішних рішень різних завдань.

Ваші сервери під наглядом 24/7

Вихідні, обіди та перекури не передбачені контрактом на віддалене адміністрування. Ваш сервер постійно моніториться в режимі 24/7.

Швидко реагуємо

Середній час відповіді на дзвінок — 30 секунд. Реакція на звернення — 15 хвилин. Термін вирішення 70% звернень — 2 години.

Fill out this field

Чому віддалене адміністрування у багатьох випадках вигідніше за локальне?

У невеликих та середніх офісах компаній, що працюють поза зонами екстремальних умов, адміністратор велику частину часу практично немає роботи, за винятком моментів, коли потрібно розширити структуру, модернізувати або провести планове обслуговування. При цьому фахівцям такого рівня потрібна досить висока зарплата, оснащене робоче місце, вихідні, відпустки та лікарняні.

Якщо Ви доручаєте системне адміністрування обслуговуючої компанії, то здебільшого сума контракту дорівнює і навіть нижче за середню заробітну плату штатного фахівця. Але при цьому на Вас працюватиме цілий штат кваліфікованих системних адміністраторів, за плечима яких роки досвіду та тисячі успішних рішень різних завдань. Причому наш головний інтерес полягає якраз у тому, щоб Ваша ІТ-інфраструктура працювала максимально стабільно, не вимагаючи частих втручань для демонстрації нашої зайнятості.

Залишились питання?

Залиште свої контактні дані і ми обов’язково зв’яжемося з Вами якнайшвидше

Fill out this field
Fill out this field