Політика конфіденційності

Умови конфіденційності

Компанія «Даксіт Груп» впевнена у збереженні конфіденційності інформації особистого характеру, якою Ви ділитеся з нами. Ми також вважаємо, що важливою є інформація про передбачуване використання персональних даних. З цієї причини ми вітаємо Ваш намір уважно ознайомитися з політикою компанії «Даксіт Груп» у сфері конфіденційності.

Сфера дії політики компанії

У загальному випадку ця політика у сфері конфіденційності діє стосовно всіх персональних даних клієнтів.

Захист інформації, що надається

Ми усвідомлюємо свою відповідальність щодо захисту інформації, яку Ви нам довіряєте. Компанія «Даксіт Груп» використовує різні технічні засоби захисту Вашої особистої інформації.

1. Загальні положення

Ми ставимо своєю найважливішою метою та умовою здійснення своєї діяльності дотримання прав та свобод людини при обробці її персональних даних. Ця політика щодо обробки персональних даних (далі — Політика) застосовується до всієї інформації, яку ми можемо отримати про відвідувачів веб-сайту https://duxit.ua.

2. Ми можемо обробляти такі персональні дані користувача

ПІБ, адреса електронної пошти, номери телефонів, інші передані користувачем дані.

Вищеперелічені дані за текстом Політики об’єднані загальним поняттям Персональні дані.

3. Цілі обробки персональних даних

Компанія «Даксіт Груп» здійснює обробку персональних даних для таких цілей:

  • для обробки вхідних запитів Користувачів з метою реалізації продукції та надання послуг;
  • для просування товарів та послуг компанії «Даксіт Груп» на ринку шляхом здійснення прямих контактів із суб’єктом персональних даних за допомогою засобів зв’язку.

4. Правові основи обробки персональних даних

Ми обробляємо персональні дані Користувача лише у разі їх заповнення та/або відправлення Користувачем самостійно через спеціальні форми, які розміщені на сайті https://duxit.ua. Заповнюючи відповідні форми та/або надсилаючи свої персональні дані, Користувач висловлює свою згоду з цією Політикою.

5. Порядок збирання, зберігання, передачі та інших видів обробки персональних даних

Безпека персональних даних, що обробляються нами, забезпечується шляхом реалізації правових, організаційних та технічних заходів, необхідних для виконання у повному обсязі вимог чинного законодавства у сфері захисту персональних даних. Термін обробки персональних даних є необмеженим.
Користувач може будь-якої миті відкликати свою згоду на обробку персональних даних, надіславши повідомлення за допомогою електронної пошти на електронну адресу info@duxit.ua з позначкою «Відгук згоди на обробку персональних даних».

6. Заключні положення

Користувач може отримати будь-які роз’яснення щодо питань, що цікавлять обробку його персональних даних, звернувшись до компанії «Даксіт Груп» за допомогою електронної пошти на електронну адресу info@duxit.ua. У цьому документі буде відображено будь-які зміни політики обробки персональних даних. Політика діє безстроково до заміни її новою версією. Актуальна версія Політики у вільному доступі розташована в мережі Інтернет за адресою https://duxit.ua/polityka-konfidenczijnosti/.