«Віртуальний сервер» (VDS)

Послуга «Віртуальний сервер» — гарне рішення для випадків, коли ви не бачите сенсу купувати «залізки», шукати для них місце в офісі, займатися амортизацією та інше.

Щоб отримати віртуальний сервер, що працює, достатньо виконати 3 простих кроки:

Визначення конфігурації віртуального сервера

Ви самостійно, або з нашою допомогою, визначаєте обсяг оперативної пам’яті, розмір дискового простору та кількість обчислювальних ядер процесора.

Встановлення операційної системи

Наші спеціалісти встановлюють на віртуальний сервер операційну систему.

Ваш сервер готовий до роботи

Процедура зазвичай робиться «день у день» і займає кілька годин. Як тільки віртуальний сервер налаштований, Ви можете приступати до роботи.

Замовте міні-аудит ІТ-інфраструктури Вашої компанії та ми запропонуємо максимально вигідні умови її обслуговування

Заповніть форму та фахівець нашої компанії зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Fill out this field
Fill out this field

ВИ В БУДЬ-ЯКИЙ МОМЕНТ МОЖЕТЕ ЗАПРОСИТИ ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ, ДИСКОВОГО ПРОСТОРУ ТА Т.І. — ПЕРЕНАЛАШТУВАННЯ ЗАЙМЕ МАКСИМУМ ПАРУ ГОДИН, А ВАШІ БІЗНЕС-ПРОЦЕСИ «НАВІТЬ НЕ ПОМІТЯТЬ» ЗМІН

Обслуговування віртуального сервера (VDS)

У вартість оренди включено зовнішнє адміністрування на рівні платформи віртуалізації, моніторинг доступності Інтернету та продуктивності сервера. Наступний крок — рішення, чиїми силами цей сервер керуватиметься:

Ваші штатні спеціалісти

Після запуску вітруальний сервер передається під управління Ваших штатних фахівців, які займаються його налаштуванням та супроводом.

Наш системний адміністратор

Адміністрування операційної системи виконується нашими системними адміністраторами. У цьому випадку необхідно укласти угоду про розширену технічну підтримку.

Легальність ПЗ

Якщо на сервері необхідно розгортання операційної системи Microsoft Windows — ми встановлюємо ліцензійну версію системи, раніше придбану клієнтом. В цьому випадку Вам знадобляться документи, що підтверджують легальність ОС. Якщо у Вас немає, ми надаємо ліцензійну операційну систему Windows в оренду за програмою Service Provider License Agreement (SPLA).

Основні переваги віртуального сервера від «Даксит Груп»:

Ми сконфігуруємо віртуальний сервер відповідно до запитів Вашого бізнесу. За апаратними характеристиками та продуктивністю він нічим не відрізняється від фізичного сервера, але при цьому є більш стійким до відмови та гнучким рішенням. Крім того, Ви завжди можете попросити збільшення продуктивності, дискового простору та т.і. — переналаштування займе максимум пару годин, а ваші бізнес-процеси «навіть не помітять» змін.

Економія коштів

Відсутність початкових вкладень у коштовне обладнання та програмне забезпечення. Вам не треба нічого купувати, окрім каналу в інтернет.

Економія місця та часу

Немає необхідності виділяти площі та інженерну інфраструктуру під сервер, займатися безперебійним електроживленням та питаннями безпеки.

Гнучкість

Гнучкий вибір параметрів під вимоги Вашого бізнесу. Ви можете запросити розширення потужності.

Швидкий запуск

Налаштування та запуск день-у-день, протягом декількох годин.

Доступність 365х24х7

Висока доступність даних та сервісів у режимі 365х24х7. Ви не залежите від режиму роботи офісного центру і можете користуватися послугою віртуального сервера будь-якої миті, в будь-якій точці світу, де є інтернет.

Скорочення амортизаційних витрат

Немає «залізного» обладнання — нема чого амортизувати! Ваш «сервер» проходить бухгалтерією як «послуга».

Цілодобовий моніторинг

Ваш віртуальний сервер знаходиться під цілодобовим наглядом і доступний безперервно.

Оперативна підтримка

Оперативна та кваліфікована технічна підтримка швидко відповість на всі запитання та допоможе у разі непередбачених збоїв. Можливо, Ви навіть і не знатимете, що збій взагалі був — настільки швидко ми реагуємо.

Ваші дані захищені

Ваші дані не постраждають у разі непередбачених обставин в офісі. Віртуальний сервер неможливо вкрасти, вилучити чи пошкодити.

Вас турбує збереження даних, що зберігаються «невідомо де»?

Рішення — резервне копіювання даних із віртуального сервера на локальну систему зберігання даних, розташовану у Вашому офісі. При необхідності ми готові організувати і такий запобіжний захід. Таким чином, всі Ваші можливі занепокоєння щодо збереження даних будуть зняті.
Для більш детальної консультації, зв’яжіться з нами, і наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне рішення для Вашого бізнесу!

Залишились питання?

Залиште свої контактні дані і ми обов’язково зв’яжемося з Вами якнайшвидше

Fill out this field
Fill out this field