Більше 16 років досвіду в наданні технічної підтримки бізнесу

Ми працюємо на ІТ-ринку України з 2008 року. За цей час фахівці компанії «Даксіт Груп» успішно реалізовують безліч проектів з ІТ-аутсорсингу в Україні та за кордоном. Ми запровадили найкращі світові практики, які забезпечують максимальну ефективність взаємодії з клієнтами. Сьогодні компанія надає широкий спектр послуг, спрямованих на покращення функціонування інформаційної структури підприємства будь-якого масштабу.

Одна з найвищих експертиз на ринку ІТ-Аутсорсингу в Україні!

Перевірені роками методологіяї надання сервісу і системний підхід при вирішенні завдань забезпечують формування надійних та гнучких бізнес-процесів, які забезпечують відмінний та своєчасний сервіс для даших замовників.
Наш сервіс максимально адаптований для компаній малого та середнього бізнесу, включаючи специфіку процесів та цінову політику.

Сьогодні ми пропонуємо своїм клієнтам надійний та якісний сервіс, висококваліфікований персонал та розвинену систему технічної підтримки з мінімальним часом реагування.

Ми сьогодні

За багато років роботи нами було сформовано партнерські відносини з провідними виробниками програмного та апаратного забезпечення. Статус партнера дозволяє нам отримувати достовірну інформацію «з перших рук» і пропонувати замовникам лише сучасні та надійні ІТ-рішення.

Крім цього, ми вважаємо своїм основним активом професіоналізм команди, саме тому компанія постійно проводить заходи щодо підвищення кваліфікації та сертифікації персоналу. Такий підхід дозволяє фахівцям компанії завжди йти в ногу з розвитком і удосконаленням нових технологічних рішень. Саме тому, спираючись на накопичений досвід та знання, ми надаємо своїм клієнтам високий рівень сервісу за конкурентною ціною.

1+
Комп’ютерів та серверів на обслуговуванні
1
Звернень обробляємо щомісяця
1
Компаній на обслуговуванні
0
Звернень мають оцінку — дуже добре

Нас рекомендують наші клієнти

Ми пишаємося, що багато наших корпоративних клієнтів за роки співпраці розвиваються разом з нами. Ми раді, що змогли допомогти їм оптимізувати бізнес-процеси, відповідати сучасним економічним викликам та бути успішними на ринку. Ми вдячні нашим клієнтам за можливість вдосконалюватись, щоб досягти найвищого рівня якості послуг! Список клієнтів та рекомендації можна побачити нижче.

Місія та цінності

Наше ключове завдання — зробити так, щоб Ваша ІТ-інфраструктура працювала надійно та безпечно. А не так, щоб ми постійно працювали. Ми уникаємо ролі простого виконавця, наше завдання стати для клієнта надійним партнером, на якого можна покластися. Ставлячи самим собі високі планки сервісу, за 10+ років ми накопичили одну з найсильніших експертиз в галузі ІТ-аутсорсингу, і впровадили найкращі світові практики, що забезпечують максимальну ефективність. Ми вдячні нашим клієнтам за можливість вдосконалюватись. Рекомендації наших клієнтів — наша головна цінність.

Які послуги ми можемо запропонувати вашій компанії?

Компанія «Даксіт Груп» (Duxit Group) надає комплекс послуг із ІТ-супроводу Вашого бізнесу (ІТ-аутсорсингу), який включає: абонентське обслуговування комп’ютерів і офісів, налаштування та обслуговування серверів, віддалене адміністрування. Також ми проводимо аудит та модернізацію комп’ютерних мереж, забезпечуємо супровід ІТ-інфраструктури та ІТ-безпеку, пропонуємо послуги хмарного зберігання даних, оренду віртуальних серверів, побудову систем відеоспостереження.

Щоб отримати більше інформації про послуги, будь ласка, надішліть нам запит на консультацію. Наші фахівці будуть раді допомогти та охоче дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

Що ви отримаєте, працюючи з нами:

  •   Надійний та ефективний сервіс в обслуговуванні комп’ютерної техніки та програмного забезпечення підприємства
  •   Професійний підхід під час вирішення поставлених завдань
  •   Згуртовану команду фахівців
  •   Підтримка 24/7 з тікетною системою — жоден запит не буде втрачено
  •   Гарантії на обладнання та впроваджені технології
  •   Переваги роботи з одним виконавцем
  •   Індекс задоволеності наших клієнтів 99.97% вже більше 10 років

Відгуки

Нам довіряють найкращі

Чому «Даксіт Груп»

За роки роботи нами сформовано партнерські відносини з провідними виробниками програмного та апаратного забезпечення. Статус партнера дозволяє нам отримувати достовірну інформацію «з перших рук» та пропонувати замовникам лише сучасні та надійні ІТ-рішення.

Крім цього, ми вважаємо своїм основним активом професіоналізм фахівців, саме тому компанія постійно проводить заходи щодо підвищення кваліфікації та сертифікації персоналу. Такий підхід дозволяє нашим фахівцям завжди йти в ногу з розвитком та удосконаленням нових технологічних рішень. Саме тому, спираючись на накопичений досвід та знання, ми надаємо своїм клієнтам високий рівень сервісу за конкурентною ціною.

Переваги роботи з нами

Якісна технічна підтримка

Послуга комплексної підтримки знімає необхідність створення, навчання та оптимізації роботи власного ІТ-відділу компанії.

Працююча IT-інфраструктура

Абонентське обслуговування комп’ютерів або ІТ-аутсорсинг — послуга, за якої повна або часткова підтримка ІТ-інфраструктури компанії.

Оптимізація витрат

Окрім комплексного обслуговування, ми пропонуємо послугу першої лінії технічної підтримки Help Desk.

ПОЧНІТЬ ПРАЦЮВАТИ З НАМИ У 4 ПРОСТИХ КРОКИ:

01

Дзвінок від нас за 1-2 години

Залиште запит на консультацію та протягом 2-х робочих годин з Вами зв’яжеться менеджер компанії для обговорення деталей проєкту та надання консультацій.

02

Договір на обслуговування

Укладіть контракт на ІТ-обслуговування, в якому прописується рівень обслуговування (SLA) та всі необхідні роботи.
03

Експрес-аудит IT-інфраструктури

Ми проводимо експрес-аудит роботи і безпеки ІТ-інфраструктури Вашої компанії та формуємо рекомендації щодо усунення виявлених недоліків, якщо такі мають місце.

04

Взяття на обслуговування

Відразу після підписання договору Ваша компанія приймається на обслуговування. Ви отримуєте доступ до порталу подання та обробки звернень в технічну підтримку (Service Desk) та до лінії телефонних консультацій.

Fill out this field

Наша команда профессионалов

Роман Михалко

Директор

Анна Тельпякова

Первый заместитель директора

Алёна Назарчук

Директор отдела по продажам

Татьяна Ремжина

Маркетолог

Залишились питання?

Залиште свої контактні дані і ми обов’язково зв’яжемося з Вами якнайшвидше

Fill out this field
Fill out this field