IT-Аутсорсинг | Комплексна IT-підтримка бізнесу

Що таке ІТ-аутсорсинг?

ІТ-АУТСОРСИНГ — це послуга, в рамках якої ми беремо на себе повну або часткову підтримку ІТ-інфраструктури Вашої компанії. У Вас більше не буде необхідності наймати в штат високооплачуваних ІТ-фахівців, забезпечувати для них робочі місця, заводити особисті справи та трудові книжки і здійснювати контроль над ними.

Також Вам не знадобиться купувати або орендувати спеціалізоване коштовне обладнання для монтажу та перевірки працездатності мережі. Всі ці функції наша компанія надає за договором, за невиконання умов якого передбачено штрафи. Компанія Duxit володіє достатнім штатом фахівців, великим досвідом ІТ-супроводу організацій та всім необхідним технічним оснащенням.

Якщо Ваше підприємство потребує такого формату обслуговування, будь ласка, залиште Ваш номер телефону. Наш фахівець Вам передзвонить та відповість на всі Ваші запитання.

Замовте міні-аудит ІТ-інфраструктури Вашої компанії та ми запропонуємо максимально вигідні умови її обслуговування

Заповніть форму та фахівець нашої компанії зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Fill out this field
Fill out this field

У вас більше не буде необхідності наймати в постійний штат високооплачуваних ІТ-фахівців, забезпечувати для них фіксовані робочі місця, заводити особисті справи та трудові книжки і здійснювати контроль над ними.

Чому IT-аутсорсинг вигідний

IT-аутсорсинг може виявитися вигіднішим і зручнішим за найм штату IT-фахівців та закупівлю технічних засобів відразу з низки причин:

Якість та швидкість

Ваше обладнання обслуговуватиме команда фахівців високого рівня, які постійно підвищують кваліфікацію. Щодня працюючи із сотнями одиниць техніки, ми напрацювали безліч ефективних рішень типових завдань, завдяки чому час усунення будь-яких несправностей скорочується до мінімуму.

Надійність

Внутрішній співробітник компанії може захворіти, піти у відпустку, не впоратися з обсягами роботи тощо. Наші фахівці завжди на зв’язку та готові допомогти у найкоротші терміни.

Готова матеріально-технічна база

Програмне забезпечення, інструменти та пристрої необхідні для максимально швидкої діагностики та усунення будь-яких несправностей у нас завжди із собою.

Скорочення витрат

Обслуговування комп’ютерів нашими фахівцями коштує дешевше, оскільки Вам непотрібно утримувати додаткові робочі місця, виплачувати зарплату, стежити за якістю виконання роботи і тим, наскільки раціонально використовується час.

Гарантії якості

Процес взаємодії Вашого підприємства з нашою компанією максимально точно регламентується у договорі SLA. Якісь відхилення від нього ведуть до грошових штрафів виконавця. Тому ми робимо свою роботу максимально якісно.

Багато завдань – один підрядник

Один контракт. Один відповідальний агент. Більше порядку в документах, менше паперів, менше морок з пошуком запчастин і витратних матеріалів, прозоріше контроль, простіше життя бухгалтерії.

Як працює IT-аутсорсинг:

Ви вкладаєте договір із нашою компанією, згідно з яким наші фахівці забезпечують технічне обслуговування серверів та робочих станцій (ПК), мережевого обладнання та оргтехніки, систем зберігання даних та відеоспостереження, системне адміністрування, організують супровід ІТ-інфраструктури та забезпечують ІТ-безпеку. Також ми здійснимо постачання ліцензійного програмного забезпечення та обладнання, розробку та впровадження нових ІТ-рішень (систем) для оптимізації бізнес-процесів.

При необхідності фахівці компанії Duxit проведуть аудит комп’ютерних мереж Вашої компанії та їх модернізацію. Крім того, ми надаємо послуги захисту Ваших даних від втрати або неправомірного доступу, послуги хмарного зберігання, послуги з оренди віртуальних серверів (VDS). Все це доступно, швидко та професійно.

Важливо: у рамках обслуговування за договором ми забезпечуємо ІТ-безпеку інфраструктури вашого підприємства

Переваги IT-підтримки від DUXIT

Нелімітовані виїзди

Кількість виїздів на Вашу територію для вирішення технічних питань не лімітована. Тому в наших інтересах зробити так, щоб у Вас вся ІТ-інфраструктура працювала якомога «чистіше» та не вимагала постійного втручання.

Швидко приїжджаємо

Прибуття спеціалістів на Вашу територію протягом 1-2 годин.

Швидко реагуємо

Середній час відповіді на дзвінок — 30 секунд. Реакція на звернення — 10 хвилин. Термін вирішення 80% звернень — 2 години.

Можлива робота у вихідні

Можлива робота у Вас на об’єкті у неробочий час та у вихідні дні (погоджується окремо).

SLA – 98%

Високий рівень дотримання SLA (угоди про рівень обслуговування) — 98%. Високий рівень фінансової відповідальності з нашого боку.

Наша фінансова відповідальність

За дотримання обумовленого контрактом рівня послуг, що надаються, компанія Duxit несе фінансову відповідальність.

Почніть працювати з нами у 4 простих кроки:

01

Дзвінок від нас за 1-2 години

Залиште запит на консультацію та протягом 2-х робочих годин з Вами зв’яжеться менеджер компанії для обговорення деталей проєкту та надання консультацій.

02

Договір на обслуговування

Укладіть контракт на ІТ-обслуговування, в якому прописується рівень обслуговування (SLA) та всі необхідні роботи.
03

Експрес-аудит IT-інфраструктури

Ми проводимо експрес-аудит роботи і безпеки ІТ-інфраструктури Вашої компанії та формуємо рекомендації щодо усунення виявлених недоліків, якщо такі мають місце.

04

Взяття на обслуговування

Відразу після підписання договору Ваша компанія приймається на обслуговування. Ви отримуєте доступ до порталу подання та обробки звернень в технічну підтримку (Service Desk) та до лінії телефонних консультацій.

Fill out this field

Що таке ІТ-інфраструктура?

У кожної компанії можуть бути різні складові інфраструктури в залежності від виду діяльності, розміру компані та інших факторів.

  •   Фізичні та віртуальні сервери
  •   Комп’ютерні мережі, комутатори, маршрутизатори та інше мережеве обладнання
  •   Бездротові мережі (Wi-Fi)
  •   Персональні комп’ютери, ноутбуки, “тонкі клієнти” на робочих місцях
  •   Локальні та хмарні сервіси (бази даних, поштові, файлові, веб сервери та інше)
  •   Оргтехніка (принтери, сканери, копіри)

Замовте міні-аудит ІТ-інфраструктури Вашої компанії та ми запропонуємо максимально вигідні умови її обслуговування

Заповніть форму та фахівець нашої компанії зв’яжеться з Вами протягом 15 хвилин

Fill out this field
Fill out this field

Нам є чим пишатися

За роки роботи нами сформовано партнерські відносини з провідними виробниками програмного та апаратного забезпечення. Статус партнера дозволяє нам отримувати достовірну інформацію «з перших рук»і пропонувати замовникам лише сучасні та надійні ІТ-рішення.

1
Років середня тривалість контрактів
1
Час реакції на звернення
1
Середній час очікування відповіді на дзвінок
1
Запитів виконується щомісяця

4 кроки до вашого спокою та стабільності

01.

Ви надаєте запит на обслуговування комп’ютерів

02.

Ми проводимо міні-аудит IT-інфраструктури та складаємо розрахунок вартості

03.

Підписуємо договір

04.

Ми обслуговуємо Вашу ІТ-інфраструктуру

Нам довіряють найкращі

Оберіть потрібну Вам послугу

Ключові послуги, які ми пропонуємо Вашій компанії

Абонентське обслуговування ПК
Абонентське обслуговування комп’ютерів — послуга, за якої ми забезпечуємо безвідмовне функціонування парку Ваших ПК. Цей формат послуги включає, серед інших, регулярні профілактичні роботи щодо підтримки…
Детальніше
Дистанційне адміністрування серверів
Цей формат послуги передбачає налаштування серверів, їхню віддалену підтримку та системне адміністрування за допомогою системного адміністратора віддалено. Ваші сервери знаходяться під цілодобовим наглядом без вихідних.
Детальніше
«Віртуальний сервер» (VDS)
Послуга «Віртуальний сервер» — гарне рішення для випадків, коли Ви не бачите сенсу купувати «залізки», шукати для них місце в офісі, займатися амортизацією, тощо.
Детальніше
Аудит та модернізація IT-інфраструктури
ІТ-аудит — перша послуга, з якої починається комплексна підтримка. Однак послугу IT-аудиту ми надаємо і окремо. В ході аудиту вивчається будова та функціонування інформаційної мережі…
Детальніше

Відгуки

Наші клієнти

Залишились питання?

Залиште свої контактні дані і ми обов’язково зв’яжемося з Вами якнайшвидше

Fill out this field
Fill out this field