Аутсорсинг в інформаційних технологіях, обслуговування комп’ютерів

Аутсорсинг в інформаційних технологіях — це те, що може знадобитися Вашому комп’ютері. Допомога спеціалістів дозволяє налагодити якісну роботу кожного пристрою. Вас більше не турбуватимуть збої, а комп’ютер працюватиме швидко та відповідно.

ІТ-аутсорсинг — це спеціальний напрямок в обслуговуванні комп’ютерів. Послуга абонентського обслуговування комп’ютерів на професійному рівні дозволяє забезпечувати нормальну роботу, швидкодію та мінімум збоїв. Даною послугою можуть користуватися як великі організації, так і невеликі юридичні особи.

Все необхідне в одній послузі!

Звернувшись до фахівців, Ви можете забезпечити свою організацію технікою, що нормально функціонує. Обслуговування комп’ютерної техніки дозволяє позбутися простоїв у випадках, коли відбуваються збої комп’ютерів. Крім того, Ви можете бути впевнені, що вся важлива інформація залишиться в безпеці.

Сучасна спеціалізована компанія пропонує:

  • обслуговування комп’ютерів за договором;
  • обслуговування серверів;
  • налагодження роботи мереж;
  • відновлення працездатності комп’ютерів.

І все це Ви отримуєте на вигідних умовах, але лише за умови, що працюватимете з кваліфікованими фахівцями.

Вигода співпраці.

ІТ-послуги обходяться дешевше, ніж утримання у своєму штаті фахівця в цій сфері. Ви заощаджуєте на зарплаті для штатного ІТ-майстра, не сплачуєте податки та не оформляєте для нього робоче місце з необхідною комп’ютерною технікою. Це виливається у пристойну суму.

До того ж, якщо Ви працюєте з фахівцями на постійній основі, то можете отримати додаткові бонуси. Наприклад, Вам можуть запропонувати не тарифікацію кожної окремої роботи, а комплексне абонентське обслуговування «під ключ» за фіксовану щомісячну ціну. Це ще один із варіантів економії власних витрат на абонентське обслуговування комп’ютерів.

Переваги співпраці.

Заручившись підтримкою майстрів у своїй справі, Ви отримуєте низку переваг, які не можуть запропонувати Вам штатні ІТ-співробітники.

Насамперед, зменшується загальна кількість збоїв у роботі техніки. Спочатку проводиться комплексний аудит, усуваються всі проблемні місця систем. В результаті, кількість несправностей знижується, в середньому, на 70%. Погодьтеся, це дуже важливий показник у роботі будь-якого офісу.

Другий важливий показник — мінімізується кількість простоїв. Будь-які дрібні збої в ІТ-обслуговуванні організації, офісу, тощо можуть бути усунені буквально за п’ять хвилин. А складніші проблеми команда фахівців вирішує в середньому за одну годину. Втрати дорогоцінного часу мінімальні, і Ви продовжуєте працювати та заробляти, не підводячи своїх партнерів та клієнтів.

Ви працюєте лише з професіоналами. Команда фахівців складається з перевірених ІТ-майстрів. Вони знають усі нюанси та особливості комп’ютерної техніки і її функціонування. Вони зможуть відповісти на всі Ваші запитання та вирішити проблеми у найкоротші терміни. Вам залишається лише трохи почекати і можна працювати далі.

Спеціалізоване обслуговування комп’ютерів дозволяє щонайменше вдвічі скоротити власні витрати. Усі внутрішні процеси автоматизуються, налаштовується оптимальне завантаження, враховуються сучасні стандарти управління. І саме це дозволяє забезпечувати економію володіння ІТ-інфраструктурою. Вам не треба залучати до штату системних адміністраторів та ІТ-фахівців.

Попередній запис
Абонентське обслуговування комп’ютерів
Наступний запис
Аутсорсинг в інформаційних технологіях