6 порад побудування надійної ІТ-інфраструктури підприємства

Бажаєте, щоб Ваша віртуальна інфраструктура якісно виконувала всі свої функції та допомагала бути на крок попереду своїх конкурентів? Тоді запам’ятовуйте основні правила її побудови:

  1. Не заощаджуйте на технічній частині побудови ІТ-інфраструктури. Силова та слаботочна розводка має бути розрахована на максимальну кількість співробітників.
  2. Продумайте структуру зберігання файлів на сервері. Важливо, щоб кожен співробітник був упевнений у збереженні своїх документів та ніс за них відповідальність.
  3. Обмежте доступ до системних налаштувань. Це значною мірою дозволить заощадити обсяг штату технічної підтримки та збільшить стабільність інфраструктури інформаційних технологій.
  4. Введіть ліміт для поштових скриньок. Подаруйте співробітникам стимул використовувати корпоративну пошту лише для поточного листування.
  5. Подбайте про документування IT-інфраструктури. За наявності повної документації організації ІТ-інфраструктури в компанії передавати справи новоприбулим в команді буде простіше і швидше.
  6. Не орієнтуйтеся на цілі малого бізнесу. Рано чи пізно Ваш бізнес вимагатиме великих функціональних можливостей електронної інфраструктури. Важливо подумати про це наперед. Організуйте правильне управління IT-інфраструктурою вже на старті — захистіть себе від зайвих фінансових витрат, звертайтесь до «Даксіт Груп».
Наступний запис
CKC (структурована кабельна система): принцип побудови та основні вимоги