З кожним роком зростає кількість підприємств, що надають обслуговування інформаційних систем стороннім організаціям, які професійно займаються подібною діяльністю. Саме таким чином можна скоротити свої витрати, водночас направивши ресурси на так звану профільну діяльність. Незважаючи на безумовну вигоду використання IT-аутсорсингу, не всі підприємці вважають за безпечне довіряти IT-інфраструктуру не співробітникам підприємства, а стороннім фахівцям. Наскільки безпечним є IT-аутсорсинг насправді?

Інформаційні технології не стоять на місці, інфраструктура у цій сфері має бути актуальною та максимально ефективною на кожному підприємстві. Безумовно, досить складно не тільки керувати, а й обслуговувати інформаційну систему зсередини, стежити за її актуальністю. Проведення локальних мереж, створення додатків для компанії, впровадження нового обладнання, підтримка баз даних, актуалізація систем IT-безпеки та багато іншого зараз можна здійснювати за допомогою IT-аутсорсингу.

Якщо говорити безпосередньо про безпеку замовлення послуг в інформаційній сфері, то в цьому плані IT-аутсорсинг вважається надійнішим, ніж, скажімо, використання штатного працівника чи працівників. Справа в тому, що зазвичай аутсорсингові організації намагаються зробити все, щоб заслужити довіру своїх клієнтів, їм не потрібно красти інформацію або нашкодити організаціям, що обслуговуються, якимось іншим чином. Зрозуміло, що слід бути обережними, обираючи аутсорсера, але якщо говорити про штатних IT-фахівців, то вони часом можуть бути набагато підступнішими. Наприклад, штатний працівник, який образився з тієї чи іншої причини на власника підприємства, може спробувати нашкодити своєму нинішньому чи колишньому роботодавцю. Більше того, колишні співробітники можуть передати певні секрети ведення бізнес-процесів нинішнім роботодавцям, оскільки жодного сенсу зберігати цю інформацію вони не мають.

IT-аутсорсинг є досить безпечним, якщо до вибору аутсорсера поставитися належним чином. Є безліч організацій, які працюють сумлінно протягом досить тривалого періоду часу, як компанія «Даксіт Груп», про що Ви можете дізнатися за допомогою Інтернету. Саме відгуки в Мережі, які є у відкритому для кожного користувача доступі, допоможуть знайти добрих фахівців. Успіхів!

Попередній запис
Хто такий системний адміністратор?
Наступний запис
Що таке програмне забезпечення і для чого воно необхідне?